زندگی برای دیگران، قانون طبیعت است!

هر گاه میخواهی بدانی که چقدر محبوب و غنی هستی هرکز تعداد دوستان و اطرافیانت به حساب نمی آیند فقط یک قطره اشک کافیست تا ببینی چه تعداد دست برای پاک کردن اشک های تو می آید. جمله به تو افتخار می کنم! همان قدر به مردان انرژی می دهد که جمله دوستت دارم! به زنان. به کسانی که به شما حسودی میکنند احترام بگذارید. زیرا اینها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید!

ما در زندگی آسایش را با کسانی داریم که با موافق هستند اما زمانی رشد میکنیم با کسانی که با ما اختلاف نظر دارند. اگر شما یک سیب بد طعم را خورده باشید میتوانید طعم یک سیب خوب را درک کنید پس، از تلخی های زندگی درس بگیرید تا بتوانید آن را درک کنید. اگر رنجی نمی بردیم هرگز مهربان بودن را نمی آموختیم! چنان زندگی کن که کسانی که تو را می شناسند اما خدا را نمی شناسند. بواسطه آشنایی با تو، با خدا آشنا شوند.

آمین!

/ 2 نظر / 71 بازدید
سحر

سلام حسام عزيز از تلخی های زندگی درس بگیرید تا بتوانید آن را درک کنید. اگر رنجی نمی بردیم هرگز مهربان بودن را نمی آموختیم! ميدونم اين حرف درسته ولي نميتونم به راحتي بپذيرم. چرا نبايد مهرباني در ذاتم باشه؟ چرا بايد سختي روح و روانم رو متلاشي كنه تا مهربان باشم. چرا بدست آوردن به بها از دست دادن است؟ در پناه حق