شارژ ایرانسل

فال حافظ

maseH : هر روز یه پیک، دو پک، سه پست، داستان!

باید قهرمان عزیزانمان باشیم

کلمات کلیدی :

 

نداشتن قدرت احساسی و فکری می‌تواند همه زندگیتان را خراب کند. وقتی فردی از نظر احساسی قوی‌تر می‌شود، مشکلات زندگی به چشم او کوچکتر می‌آید، اعتماد به‌ نفس او بالا رفته و زندگی‌اش بهتر خواهد شد. ابتدا باید دلیل ضعیف بودنتان را بفهمید. فرد ضعیف به گذشته خود می‌چسبد و نمی‌تواند جلو برود در حالی که فرد قوی تصمیم می‌گیرد که فراموش کند و راهی دیگر برای رسیدن به چیزی که می‌خواهد پیدا کند. پس خود را آموزش دهید، سیستم اعتقادی خود را اصلاح کنید و فرار نکنید! این نکات تنها چیزهایی است که برای قوی شدن در زندگی به آنها نیاز دارید.


به خود عشق ورزیدن بدین معناست که خودتان را همانند کسی که عاشقش هستید دوست بدارید. در افسانه های کهن نام این عشق را میتری گذاشته اند، در زبان سانسکریت به معنای دوستی با خود است. هر چقدر فرد بیشتر خود را دوست بدارد از سلامت جسمی و روحی بیشتری برخوردار بوده و از زندگی اش بیشتر احساس رضایتمندی می کند. بر عکس با تنفر و انزجار از خود، افسردگی، اضطراب، استرس در فرد افزایش می یابد.

وقتی شما این مهارت را پیدا کردید وارد مرحله تازه ای از زندگیتان می شوید و به تدریج یاد می گیرید که با خود چگونه برخورد کنید. در شرایط سخت و بحرانی باز هم خود را دوست داشته باشید. در آن زمان وقتی به دنبال خود می گردید، حقیقت را کشف می کنید، در راه حقیقت، به عشق می رسید، در پی عشق، خدا را دریافت می کنید و با خدا و در او به همه چیز خواهید رسید. رابعه از زنان عارفه، داستان ی است در این خصوص، روزی شخصی به او گفت: از خلوت بیرون آى تا شگفتى هاى خلقت را تماشا کنید. او پاسخ داد: به خلوت در آى تا عجایب خالق را ببینید.