شارژ ایرانسل

فال حافظ

maseH : هر روز یه پیک، دو پک، سه پست، داستان!

لیتریک ایزمن : رنگ سال

کلمات کلیدی :

 

 

هر سال رنگی دارد که به آن مد سال می گویند. این رنگ بی دلیل و بر اساس سلیقه ی فردی یک نفر انتخاب نمی شود بلکه با در نظر گرفتن تمامی مسائل و مشکلات روز جوامع بشری انتخاب می شود. مثلا فیروزه‌ای رنگ محبت و شفا، ایمان و حقیقت است و با الهام از رنگ آب و آسمان، نشاط‌آور و آرامش‌بخش و در جهان امروز برای فراز از مشکلات روزمره، رنگی بسیار امیدوار‌کننده است.


اما وقتی مشکلات فراتر و وسیع تر باشد نیاز به یک رنگ جسورانه تر و خشن تر هست تا بتواند از سد این مشکلات بگذرد رنگ قرمز مایل به نارنجی، مثل رنگ پوست نارنگی برای سال 2012 انتخاب شد. نارنجی، رنگی پرانرژی است و همان انرژی‌ای که ما برای دوباره شارژ شدن و حرکت کردن به جلو نیاز داریم را در خود دارد.

نارنجی نشانه‌هایی از قدرت و پشتکار دارد یعنی همان چیزی که باید بین انسان‌‌ها طنین‌انداز شود تا بتوان به تغییراتی که چشم انتظارشان هست دست یابند. نارنجی می‌تواند افکار دلگرم‌کننده را در ما زنده و به فعالیت تشویق‌مان کند تا بتوانیم به سمت هدف‌های بهتری که در نظر داریم، حرکت کنیم. مؤسسه رنگ پنتون بر پایه تحلیل روانشناسان، خود رنگ سبز (زمرد) را به عنوان رنگ سال 2013 برگزیده بود و رنگ سال 2014 سرخابی درخشان است که نماد و بیانگر تازگی شادی و سرور و همچنین تعبیر بسیاری از بهترین هاست.