شارژ ایرانسل

فال حافظ

maseH : هر روز یه پیک، دو پک، سه پست، داستان!

باربارا. دی انجلیس : سفر ماجراجویانه در دنیای مردها

کلمات کلیدی :

 رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند

آیا تاکنون آرزو کرده اید که ای کاش مردها به همراه خود یک کتابچه راهنما می آوردند!؟ اگر بخواهید یک توستر یا دستگاه پیام گیر بخرید، حتما کتابچه راهنمای آن را از فروشنده دریافت می کنید یا توضیح می دهد و به شما می گوید که چه کار کنید تا حین استفاده از دستگاه به خود آسیب نزنید. خوب در مورد آقایان چطور؟ همیشه از ما انتظار می رود که خودمان به تنهایی آقایان و ویژگی های خاص آنها را درک کنیم. شما سه راه دارید؛ می توانید عصبانی شوید چون با رفتارشان شما را دیوانه می کنند؛ می توانید قطع رابطه کرده و یک گربه پشمالوی زیبا بخرید، یا در نهایت می توانید نکات لازم بهتر درک کردن مردها و راه های درست ارتباط برقرارکردن با آنها را یاد بگیرید.


آنها تفاوت های عظیم بیولوژیکی، روحی - روانی، اجتماعی، تجربیات و آموخته های بسیار متفاوتی دارند، بیندیشید کسی که با ارزش هایی کاملا متفاوت از شما پرورش یافته و طرز تفکر، رفتار، منش، و روش های برقراری ارتباط کاملا متفاوتی دارد. در حقیقت برقراری این ارتباط با آنها و توانایی زنان برای کنار آمدن با مردها نوعی معجزه است!

این کتاب برای احمق جلوه دادن و سرزنش کردن مردها نیست، و رفتار آنها را خطا و نکوهیده نمی داند بلکه مجموعه ای از اطلاعات ارزشمند در خصوص داستان آقایان است! مردها احساس واقعی خود را نشان نمی دهند، ولی نه به خاطر اینکه نمی خواهند زن ها را ناراحت و عصبی کنند؛ آنها در طول هزاران سال یاد گرفته اند که چنین رفتاری داشته باشند.

پسر بچه افسانه ای و سرکش درون مردها، هنوز می خواهد ثابت کند که مثل مادرش نیست، تنها طیف محدودی از احساسات برای آنها مجاز است؛ ستیزه جویی، رقابت، عصبانیت، مسلط بر دنیای خارج، مستقل، کنترل کننده همه چیز ... و در آینده تمایلات جنسی. ما از مردها انتظار داریم در مهارت هایی که در خصوص آن هیچ کونه آموزشی ندیده اند، ماهرانه عمل کنند؛ مهارت هایی چون ابراز احساسات، صمیمی و خودمانی بودن، مواظبت و رسیدگی و همچنین عشق ورزی، که اتفاقا زن ها در این گونه موارد تبحر کافی را دارند.