شارژ ایرانسل

فال حافظ

maseH : هر روز یه پیک، دو پک، سه پست، داستان!

باربارا دی انجلیس : آنچه زنان می خواهند مردان بدانند

کلمات کلیدی :

 

هفت افسانه ای که مردها به زن ها نسبت می دهند؛ زن ها هیچ وقت راضی نمی شوند. زن ها پر توقع هستند. زن ها می خواهند که مردها را کنترل کنند. زن ها حسود و انحصار طلب هستند. زن ها خیلی احساساتی هستند. زن ها قوی و کارآمد نیاز به مراقبت ندارند. زن ها می خواهند آزادی مردها را بگیرند.


زن ها نمی خواهند چیزی را از مردها بگیرند بر عکس، در حقیقت ما تلاش می کنیم تا عشق، ایثار و فداکاری و دلبستگی و وفاداری خود را به شما بدهیم. همه تلاش ما بر این است که بهترین رابطه ممکن را با شما داشته باشیم. سطح توقع خانمها از روابط خصوصی بالا است و این امر نه به دلیل پر توقعی شخصی آنها، بلکه به خاطر تعهد مشتاقانه ای است که به عشق دارند. زنها می خواهند همکاری کنند  و مسائل را بهبود بخشند. نیت آنها کنترل کردن شما نیست. آزادی واقعی این نیست که هر آنچه را می خواهید انجام دهید. بلکه آزادانه و بدون ترس؛ دوست داشتن و عشق ورزیدن است، بدون مقاومت واکنش نشان دادن و همچنین آزادانه کمک و حمایت کردن است. خانم ها می خواهند یک رابطه سالم و صمیمی و توام با تعهد داشته باشند. خانم ها با ارائه راهکار و پیشنهاد از شما انتقاد یا شکایت نمی کنند، بلکه تعهد خود را برای بهتر کردن روابط نشان می دهند.

در داستان زندگی، گول قدرت و کفایت خانم ها را نخورید! آن ها در هر حال زن هستند و کم و بیش به توجه و حمایت شما نیاز دارند. این یکی از اصلی ترین نیازهای خانم هاست که دوست دارند به کسی تکیه کنند. در ضمن آنها پر توقع نیستند روابط نزدیک و صمیمانه به دقت و توجه زیاد نیاز دارد. زن ها تمایل و علاقه دائمی به بهبود بخشیدن دارند. متاسفانه تمایل خانم ها به مشارکت در اموری است که آقایان دوست دارند آن را به تنهایی انجام دهند. مردها فکر می کنند که گرفتن کمک و نظر از میزان قدرت و صلابت آنها می کاهد و به همین دلیل اغلب به راحتی پیشنهاد خانم ها را رد کرده و آن ها را محکوم می کنند و بعد آنچه را که می خواهند به تنهایی انجام می دهند.

در علم متافیزیک قاعده ای وجود دارد که می گوید، اگر می خواهید، ذهن خود را کنترل کرده و آرزوهای خود را تحقق بخشید، باید تفکرات منفی خود را دور ریخته و تفکرات مثبت را جایگزین آن ها کنید. به عنوان مثال به جای اینکه فکر کنید؛ من نمی تونم موفق بشم. به خود بگویید: برای موفق شدن هر کاری بشه انجام می دم. من این را هفت ذکر برای مقابله با هفت افسانه خیالی می نامم. هفت ذکر از زبان سانسکریت می آید و معنی کلمه یا عبارتی است که روح و روان تکرار کننده آن را تقویت کرده را او را از بند خرافات آزاد می کند. به اعتقاد من، آقایان و همین طور خانمها، می توانند با استفاده از این ذکرها روحیه خود را تقویت کرده و تفکرات منفی را از خود دور کنند. به عنوان مثال، وقتی با خود فکر می کنند: اون الان داره منو کنترل می کنه. می توانند به طور خودآگاه به ذکر پادزهر آن باور خیالی فکر کنند: همسرم سعی می کند به من کمک کند و در تصمیم گیری ها شرکت داشته باشد، او تعهد دارد که همه چیز را بهبود بخشد؛ اینطور بهتر است.

اما هفت افسانه ای که زن ها به مرد ها نسبت می دهند؛ مردها فقط به روابط جنسی اهمیت می دهند. برای مردها مهم نیست که چه کسی را ناراحت کرده اند. مردها نمی توانند احساسات خود را بیان کنند. مردها خود خواه و بی احساس هستند. هیچ وقت نمی توان به مردها اعتماد کرد، آنها همیشه دل شما را می شکنند. مردها فقط بچه ها ی بزرگی هستند که با کوچکترین فشار به هم می ریزند.

اگر شما یک مرد هستید این کتاب را بخوانید تا ببینید که برای تحقق بخشیدن به رویاهای یک زن چه کاری می توانید انجام دهید. اگر شما یک زن هستید این کتاب را بخوانید تا ببینید که چرا اینطور هستید که هستید و بعد آن را به همسرتان بدهید تا بتوانید آن نوع رابطه ای را که همیشه می خواسته اید به دست آورید.